Case Scenario Investigation

Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü olarak; düzenlediğimiz nitelikli ve nicelikli zirveler, seminerler, eğitimler ve vaka çalışmalarının yanına geçen dönem vaka çalışması yarışmamız olan Case Scenario Investigation'ı da ekledik. Yarışmamız ödüllü olmakla beraber katılımcılara gerçek zamanlı bir vaka çalışması deneyimi ve önemli şirketlerle networking imkanı sunuyor.

Yarışma Nasıl İşliyor?

CSI bir başvuru elemesi, bir online ön eleme aşaması ve 2 günlük bir final etabı olmak üzere 3 farklı aşamadan oluşan bir yarışmadır. Katılımcılar para ve Sabancı Üniversitesi 100% MBA bursu ödüllü yarışmamıza 2 kişilik ekiplerini kurarak online başvuru yaparak katılmaktadır.

İlk etapta online başvuru yapan tüm yarışmacılarımız arasından en iyi ekipler online ön eleme etabına kalmaktadır. Online ön eleme vaka çalışması etabı sonrasında ise, ön elemenin vakasının en başarılı 8 ekibi sponsor firmanın katılımıyla gerçekleşecek 2 günlük final etabında yarışma şansı yakalıyor. Final etabının en iyi iki takımı ise para ödül + Sabancı Üniversitesi 100% MBA Bursu kazanıyor.

CSI '17 | CSI: Garanti

Geçtiğimiz dönem Garanti sponsorluğunda ilkini gerçekleştirdiğimiz ve toplamda 70 grubun başvurduğu yarışmamızda birinci ve ikinci olan gruplara Sabancı Üniversitesi MBA Bursu (%100) ve toplamda 7500₺ para ödülü verdik.

Gerçek Zamanlı
Case Deneyimi
Ödüller
Networking
İmkanı